VLAD GHEORGHE ŞI-A ANUNŢAT CANDIDATURA LA PRIMĂRIA CAPITALEI ȘI VINE CU MĂSURI RADICALE: VREAU SĂ DESFIINŢEZ SECTOARELE ŞI ILFOVUL!

VLAD GHEORGHE ŞI-A ANUNŢAT CANDIDATURA LA PRIMĂRIA CAPITALEI ȘI VINE CU MĂSURI RADICALE: VREAU SĂ DESFIINŢEZ SECTOARELE ŞI ILFOVUL!
Scris de Realitatea din PSD Publicat: 28 oct. 2025, 18:31
Fostul europarlamentar Vlad Gheorghe şi-a anunţat, marţi, candidatura la Primăria Capitalei, el afirmând că vrea să desfiinţeze sectoarele şi Ilfovul iar primul lucru pe care îl va face în calitate de primar va fi să organizeze un referendum în acest sens, transmite News.ro.
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:13Organizaţiei de Femei a PSD și-a ales președinta cu un vot covârșitor: 443 dintre cele 447 de delegate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PSD și pe Google News
























