LIA OLGUȚA VASILESCU: PSD VREA REDUCEREA CU 10% A ANGAJAȚILOR DIN ADMINISTRAȚIA CENTRALĂ

LIA OLGUȚA VASILESCU: PSD VREA REDUCEREA CU 10% A ANGAJAȚILOR DIN ADMINISTRAȚIA CENTRALĂ
Scris de Realitatea din PSD Publicat: 6 oct. 2025, 16:51
Lia Olguța Vasilescu, primarul orașului Craiova, a explicat ce măsuri va cere PSD în ședința de mâine a coaliției.
Citește și
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
- 13:32PSD a decis să intre la guvernare și îl propune pe Sorin Grindeanu premier: „Nu vom sta cu căciula în mână în fața nimănui”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PSD și pe Google News


























