Gabriela Firea: "Mi-am luat rămas bun de la colegii din Senat, după 4 ani de activitate împreună". Comisia în care va activa în Parlamentul European

Gabriela Firea: "Mi-am luat rămas bun de la colegii din Senat, după 4 ani de activitate împreună". Comisia în care va activa în Parlamentul European
Preşedintele PSD Bucureşti, Gabriela Firea, anunţă că şi-a luat rămas bun de la colegii senatori, după patru ani de activitate
Preşedintele PSD Bucureşti, Gabriela Firea, anunţă, miercuri, că şi-a luat rămas bun de la colegii senatori, după patru ani de activitate, şi precizează că a ales în Parlamentul European comisia dedicată susţinerii drepturilor femeilor.
”Mi-am luat rămas bun de la colegii din Senat, după patru ani de activitate împreună, timp în care am dezbătut şi votat legi utile din domeniile: tineret, familie, sănătate, dezvoltarea oraşelor”, a scris, miercuri, pe Facebook, Gabriela Firea.
Aceasta precizează că a ales, în Parlamentul European, comisia dedicată drepturilor femeilor.
Sursa: Realitatea Din PSD
Citește și:
- 16:40 - Ilie Bolojan, despre o nouă nominalizare la Palatul Victoria: „Decizia va fi luată în partid”
- 16:00 - Lider PSD, atac dur la adresa premierului demis: ”Kamikaze Bolojan e cel mai mare rău pentru România”
- 15:58 - Tudorel Toader: ”Guvernul Tomac va trece de votul Parlamentului. Bolojan nu va rămâne premier până în toamnă”
- 15:14 - Ilie Bolojan explică de ce PNL a refuzat Guvernul Tomac: „Este o formulă de tip paravan care scuteşte PSD”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PSD și pe Google News

























