CIOLACU: ALOCĂM 2 MILIARDE DE LEI PENTRU PNDL ŞI PROGRAMUL”ANGHEL SALIGNY”

CIOLACU: ALOCĂM 2 MILIARDE DE LEI PENTRU PNDL ŞI PROGRAMUL”ANGHEL SALIGNY”
Scris de Realitatea din PSD Publicat: 2 oct. 2024, 12:32
"Continuăm să finanţăm investiţiile în comunităţile locale"
Citește și
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
- 23:22Alexandru Rogobete: ”Domnule Bolojan, opriți-vă! România nu este sat fără câini. Oamenii acestei țări merită mai mult decât spectacol politic”
- 22:02Criză politică majoră: AUR cere suspendarea președintelui Nicușor Dan după eșecul negocierilor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PSD și pe Google News
























