Călin Georgescu, mesaj emoționant pentru suveraniști: „Iubirea ne-a unit - unii cu alții și noi toți cu Dumnezeu”

Călin Georgescu
Scris deRealitatea din PSD
Publicat27 mar. 2026, 08:04
Sursărealitatea.net
Călin Georgescu, președintele interzis de Sistem, a transmis joi noaptea un mesaj emoționat în mediul online, în care vorbește despre iubire, recunoștință și forța pe care o dă unitatea spirituală. Postarea sa a generat numeroase reacții, fiind percepută ca un apel la solidaritate și trezire interioară.
Citește și
- 22:12AUR vine cu soluții pentru eliminarea unei piedici legislative care blochează antreprenorii români
- 22:08Tupeul partidului cu 12%. USR vrea să-și numească premier
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 21:29Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PSD și pe Google News

























