O nouă bombă în ședința de Guvern de azi. Salarii crescute la secret pentru ROMGAZ - SURSE

Romgaz
Scris deRealitatea din PSD
Publicat8 mai 2026, 15:22
Actualizat8 mai 2026, 16:05
Sursărealitatea.net
Guvernul interimar al României a aprobat, în ședința de vineri, un memorandum clasificat drept confidențial referitor la creșterea salariilor în cadrul Romgaz, potrivit surselor Realitatea PLUS.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PSD și pe Google News

























