Doliu în PSD. Un primar cu cinci mandate la activ a murit la doar 57 de ani

Doliu
Scris de Daniel Onescu Publicat: 2 iun. 2026, 08:22
Organizația PSD Timiș este în doliu, după anunțul privind decesul surprinzător, la vârsta de doar 57 de ani, al unuia dintre cei mai vechi edili ai partidului în județ. Cornel Toma se afla la al cincilea mandat în fruntea comunei Pesac.
Citește și
- 08:15Europarlamentarul PNL Rareș Bogdan: PSD este un partid concurent, nu dușman
- 15:31Diana Buzoianu anunță modificări legislative pentru combaterea exploatărilor ilegale
- 13:04Călin Georgescu, mesaj pentru români după slujba de Rusalii din Buftea: "Un conducător de țară, de glie, ascultă de Dumnezeu, nu de oameni" VIDEO
- 20:57Explicația surprinzătoare a Maiei Sandu după decretul pentru Traian Băsescu: „Nu puteam face asta mai devreme”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PSD și pe Google News


























