Doliu în PSD. Un primar cu cinci mandate la activ a murit la doar 57 de ani

Doliu
Scris de Daniel Onescu Publicat: 2 iun. 2026, 08:22
Organizația PSD Timiș este în doliu, după anunțul privind decesul surprinzător, la vârsta de doar 57 de ani, al unuia dintre cei mai vechi edili ai partidului în județ. Cornel Toma se afla la al cincilea mandat în fruntea comunei Pesac.
Citește și
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PSD și pe Google News


























